All Offices - Century 21 Albania

Office List

Rruga "Skënder Luarasi", Komuna e Parisit, Tiranë, Albania
Century 21 Botaniku është pjesë e Century 21 CPM si dhe zyra më e mirë për 7 vite radhazi e sistemit Century 21 në Shqipëri. Ne jemi të dedikuar të jemi zgjedhja e parë e klientëve të interesuar për: konsulencë imobiliare, blerje, shitje, investime apo zhvillime pronash. Pjesë e Century 21 Botaniku është dhe Arlinda Kora, agjentja imobiliare më e mirë e rrjetit Century 21 Albania për vitin 2022, 2019 dhe 2018. Por, edhe 14 agjentë të tjerë të suksesshëm dhe me përvojë të konsiderueshme në industrinë imobiliare. Ne jemi duke u angazhuar në mënyrë konstante për krijimin e një skuadre profesionistësh që japin më të mirën për klientët tanë. Kemi krijuar një klimë partneriteti të ndërtuar në besim dhe transparencë.
office-month-badge office-year-badge office-rental-year-badge
Rruga "Dritan Hoxha" Vila nr.10, Tirane Tirane, Albania
Rruga "Brigada e VIII-të", Vila nr. VII-të, ish Bl , Albania
office-month-badge
Rr. "Xhanfize Keko", Hyrja 1 Tiranë, Albania
Century 21 Dream, është çelësi për në botën e pasurive të paluajtshme, pjesë e rrjetit lider në tregun imobiliar Century 21 Albania. Ne jemi këtu për ti kthyer ëndrrat tuaja në realitet.Nëse po kërkoni të blini/shisni të jepni apo të merni me qira ne ju garantojmë një larmi pronash për cdo preferencë tuajën.Jemi tek ju me një shërbim korrekt dhe ekip profesional.Hidhni hapin e parë drejt shtëpisë tuaj të ëndrrave sot! Kontaktoni Century 21 Dream dhe lërini profesionistët tju udhëheqin në këtë rrugëtim !
Rruga "Vaso Pasha", Ish Blloku Tirana, Albania
office-month-badge
Rruga "Taulantia", lagjja nr.1, Durrës, Albania
Bulevardi Zogu I Pare Tirane, Albania
Century 21 Everest ofron një gamë të gjerë shërbimesh, duke përfshirë shitjen, blerjen, menaxhimin e pronave, si dhe cdo shërbim tjetër të lidhur me industrinë e pasurive të paluajtshme. Në Century 21 Everest gjeni profesionalizmin, integritetin dhe gadishmërinë për të krijuar një përvojë positive për klientët tanë. Nëse kërkoni një partner të besueshëm dhe të përvojës në tregun e pasurive të paluajtshme në Shqipëri, Century 21 Everest është zgjedhja e duhur për ju!
office-month-badge office-rental-year-badge