Shesim apartamente me tipologji te ndryshme - Century 21 Albania
Description

Apartamentet ndodhen ne lagjen 18 ne nje objekt ne proces ndertimi dhe perfundon brenda vitit 2023. Punimet po kryhen teper cilesore dhe bashkekohore. Zona ku ndodhen apartamentet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode.

Informacion:
- Tipologji : 1+1, 2+1
- Kate 1 dhe 3
- Kati i pare: Siperfaqe: 75m2, 1+1 + verande
: Siperfaqe: 92m2, 2+1 + 2 ballkone
- Kati i trete: Siperfaqe: 71m2, 1+1 + ballkon
: Siperfaqe: 99m2, 2+1 + 2 ballkone

Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

128

Documentation:

In certification process


Location

Address: Raqi Qirinxhi

City: Korçë


Contact Agent