SHITET DUPLEX 1+1 NE GOLEM, "V.M RESIDENCE" ,MUNDESI PAGESE ME KESTE PER 2 VITE ! - Century 21 Albania
Description

Ju prezantojmë një apartament me 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo në kat të parë të një ndërtese 7-katëshe në Golem, Durrës për shitje
• Sipërfaqe neto 47.7 m²
• Sipërfaqe bruto 47.7 m²
• Pozicionuar në kat të parë të ndërtesës
• Përfshin 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo
• Ideal për çiftet ose individët që kërkojnë një shtëpi komode pranë detit
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Information
Gross Area:

48 m2

Interior Area:

48 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

138

Documentation:

In certification process


Location

Address: Golem

City: Durrës


Contact Agent