SHESIM APARTAMENTE 2+1 NE BULEVARDIN BAJRAM CURRI, NE ZONEN ALI DEMI. - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shesim apartament ne kompleksin Alesio 2014, ne Bulevardin Bajram Curri ne zonen Ali Demi.
Apartamenti ndodhet në katin e pare banim me orientim nga lindja.
Apartamenti është i organizuar në ambientin e ndenjes bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Godina eshte e perfunduar dhe gati per banim.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Information
Gross Area:

107 m2

Interior Area:

89 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1481

Documentation:

In mortgage process


Features
Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020