zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE PER QER...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 1400 € Zone 127 m²

Super apartament modern per qira tek Ambasador 3 prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka nje sip. prej 127 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon me nje pamje fa...
Ref. bot 2431
152 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
[email protected]c21.botaniku.al
Property

SUPER VILE LUKSOZE PER SHITJE!

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 530000 € Zone 270 m²

Vila ndodhet prane bllokut te vilave ne Selite. Eshte e organizuar ne 2 kate plus papafingo. Cdo kat ka siperfaqe 93 m2, dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi bashke me 2 tualete, ndersa kati i pare...
Ref. bot 2430
250 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 300 € Zone 71 m²

Ambjenti eshte i pozicionuar prane rruges kryesore me fasade xhami. Mund te sherbejn si njesi sherbimi Catering, Parukeri, Magazine, etj. per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni...
Ref. bot 2429
77 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PRANE LIQENIT TE...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 500 € Zone 35 m²

Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore. Eshte i arreduar shume mire dhe jepet me qira me gjithe license biznesi. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!...
Ref. bot 2428
146 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE VAS...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 330 € Zone 115 m²

Jepet me qira apartament ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane Vasil Shanto . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet nga 1 sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi 1 tu...
Ref. bot 2425
74 Vizita
Agent
Renato Lulja
CENTURY 21 Botaniku
0697012336
Property

Jepet dyqan per qera buze rruges se Du...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 430 € Zone 15 m²

Ambjenti ndodhet buze rruge se Durresit.Siperfaqja eshte 13 m2 ,perfshin dhe nje tualet brenda.Per me teper telefononi ne nr 0694050034!...
Ref. bot 2424
94 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 260000 € Zone 161 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 161 m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mi...
Ref. bot 2423
298 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES T...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Shitje: 64000 € Zone 73 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 73 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ku kuzhina eshte e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzis...
Ref. bot 2422
270 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Apartament 2+1 per qera tek Sheshi Wil...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 420 € Zone 80 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues,eshte totalisht i rinovuar dhe me nje mobilim modern. Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje+gatim, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon....
Ref. bot 2421
207 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE XHAMLLIKUT...

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Shitje: 54000 € Zone 49 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 3. Eshte totalisht i rinovuar se fundmi. Shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka akses direkte me rrugen kryesore. Orientohet nga jugu. Or...
Ref. bot 2420
133 Vizita
Agent
Elsato Demaj
CENTURY 21 Botaniku
0692032763
Property

APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK SUNRISE R...

Tirana › Tirana › Sun Rise Residence
Per Qira: 1100 € Zone 100 m²

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete ne rezidencen Sunrise tek TEG. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem me zonen e gatimit te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i mob...
Ref. bot 2419
141 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

Shitet Toke per zhvillim ne Palase!

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: 650000 € Zone 0 m²

Prane resortit Green Coast shitet toke 6054m2. Mundesi zhvillimi per hoteleri. Toka eshte shume e pershtatshme per Hotel ,Lokal apo biznese te ndryshme. Disponon dokumentacion te regullt pronesie. Pe...
Ref. bot 2418
94 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE AMBASADA AMER...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Shitje: 200000 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Ka nje siperfaqe totale prej 118.57 m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e...
Ref. bot 2417
250 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE AMBASA...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 700 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne nje na zonat me te frekuentuara.Ka nje siperfaqe totale prej 118.57 m2 i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje...
Ref. bot 2416
103 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 42000 € Zone 52 m²

Shitet apartament 1+1 ne lungomare me sip. 52.7m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati me administrim te mire. Organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, ...
Ref. bot 2415
217 Vizita
Agent
Kledjan Isufaj
CENTURY 21 Botaniku
+355697037247
Property

Jepet Apartament 3+1+post parkimi afer...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 157 m²

Apartament 3+1 me dy tualete dhe post parkimi ne nje nga zonat me te preferuara Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne rrugen Perlat Rexhepi. Siperfaqja e tij eshte 160 m2 e ...
Ref. bot 2414
126 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet Apartament per qera 2+1 Mbrapa D...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 250 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje p[allati ekzistues . Organizohet ne 2 dhoma gjumi,kuzhine,dhome ndenjie,tualet dhe nje ballkon.Ne zone ka dhe mundesi parkimi per banoret.Per me shume info kont...
Ref. bot 2413
62 Vizita
Agent
Karmela Halitaj
CENTURY 21 Botaniku
0694050034,
Property

Jepet per qira Penthouse tek Komuna e ...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 600 € Zone 160 m²

Jepet per qira Penthouse 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit duke perfituar nga facililitetet e ndryshme te zones. Organizohet ne nje sallon te bol...
Ref. bot 2412
316 Vizita
Agent
Gerti Dushi
CENTURY 21 Botaniku
+355697037246
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE RRUGA ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 600 € Zone 80 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mire...
Ref. bot 2411
166 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

DUPLEX LUKS PER SHITJE TE KODRA E DIEL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit Residence 1
Per Shitje: 295000 € Zone 135 m²

Duplexi ndodhet te Kodra e Diellit "Rezidenca 1" ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me kuzhine te vecuar, tre dhoma gjumi, 2 tualete, me...
Ref. bot 2410
92 Vizita
Agent
Euglen Mustafallari
CENTURY 21 Botaniku
+355697070601,+355697045681
Property

JEPET 1+1 ME QIRA TE RRUGA E KAVAJES...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 450 € Zone 68 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2.Eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin e 8 (jo i fundit) te nje pallati ri te mire admi...
Ref. bot 2409
179 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 43000 € Zone 59 m²

Apartamenti ndodhet te Unaza e Re perball viles L.Ka nje siperfaqe totale prej 59 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket , 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Per nje vizi...
Ref. bot 2408
497 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STADIUMI D...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 110000 € Zone 88 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e frekuentuara te Tiranes.Ka nje siperfaqe totale prej 88.7 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete (njeri ka dritare) .Ndodhet ne katin...
Ref. bot 2407
533 Vizita
Agent
Leonard Nuhu
CENTURY 21 Botaniku
0694050066,0697045681
Property

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rezide...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 350 € Zone 80 m²

Brenda ne rezidencen Kodra e Dielllit jepet me qira apartament 1+1.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe ballkon....
Ref. bot 2406
49 Vizita
Agent
Arlinda Kora
CENTURY 21 Botaniku
+355694050076