All Offices - Century 21 Albania

Lista e zyrave

Rruga e Elbasanit, mbi Fakultetin Ekonomik, Tiranë, Albania
office-month-badge
Rruga "Frosina Plaku", kompleksi Magnet, Tirana, Albania
Rruga "Sami Frasheri", kompleksi Nobis, Tiranë, Albania
Century 21 Adore është pjesë e rrjetit imobiliar lider në tregun Shqiptar, Century 21 Albania. Century 21 Adore ka një staf të kualifikuar dhe të liçencuar si ekspertë ndërmjetësimi të pasurive të paluajtshme. Eksperienca 17 vjeçare në sektorin e ndërtimit, menaxhimit dhe të zhvillimit të pronave na jep mundësinë e trajtimit me profesionalizëm të cdo klienti që ka nevojë për vlerësim, menaxhim apo ndërmjetësim në industrinë e pasurive të paluajtshme. Ne jemi të dedikuar për të qenë një partner i besueshëm për klientët tanë duke krijuar një pervojë pozitive dhe marrëdhënie afatgjata të bazuara në besim, integritet dhe profesionalizëm. Për një eksperiencë të jashtëzakonshme, zgjidh Century 21 Adore!
Street "Teodor Keko" , near Ozone, Tirana, Albania
Century 21 Astoria is part of the leading real estate network in the Balkans, Century 21 Albania. Its staff are qualified and licensed as real estate brokerage experts. 7 years of experience in the same office position offers us the opportunity to deal professionally with both seller and buyer clients. For more information we are 1 step away.
Rruga "Pavarësia", tek Rrota e Kuqe, Plazh, Durrës, Albania
Në Century 21 Atlantic gjeni profesionalizmin, integritetin dhe gadishmërinë për të krijuar një përvojë positive për klientët tanë. Konsulentët tanë besojnë në vlerën e ofrimit të përvojave të jashtëzakonshme duke sfiduar mediokritetin, duke ndërtuar një raport solid dhe fitimprurës biznesi për klientët tanë dhe duke ju dhënë gjithmonë 121%. Na kontaktoni sot për të mësuar rreth blerjes ose listimit të pronës tuaj me Century 21 Atlantic .
Bulevardi "Bajram Curri", Brryli, Tirana, Albania
Century 21 Atrium eshte pjese e Century 21 Albania prej 5 vitesh . 5 vite eksperience ,profesionalizem ,korrektesi,sherbim dhe mbi te gjitha respekt per besimin e cdo klienti.Pjese e ekipit te Century 21 Atrium jane 11 konsulent te licensuar dhe te trajnuar nder vite per te vleresuar cdo kerkese apo deshire dhe per dhene nje experience te paharrueshme. Konsulentet tane nuk realizojne thjesht nje transaksion por ndertojn nje raport solid dhe fitimprures biznesi per klientet tane. Prane Century 21 Atrium ne ndajm nje qellim te perbashket qe eshte suksesi.
office-month-badge
Rruga "Shyqyri Alimerko", Kulla Çobo Center, Vlorë, Albania
CENTURY 21 Aulona operon ne sektorin e pasurive te paluajtshme, prej me shume se 5 vite ne trajtimin e pronave te tipologjive te ndryshme ne qytetin e Vlores. Korrektesia, profesionaliteti dhe dhenia e informacionit koherent jane misioni kryesor i zyres sone per te gjithe klientet tane shqiptar dhe te huaj.
office-month-badge
Rruga "Petro Nini Luarasi" (Shkolla e Baletit) Tirana, Albania
Century 21 Bond Real Estate Office, Adresa e Shtepise Tuaj te Re. Nese po kerkoni te blini, te shisni, te merrni apo te jepni me qera nje prone, ne ju ofrojme aistencen e duhur per investim te sigurt. 14 Konsulente Imobiliar me eksperience disavjecare, profesionalizem, besueshmeri, siguri. Bashkepunoni me profesionist, besojini ekipit te Century 21 Bond
Rruga "Don Bosko", Kryqëzimi i Don Bosko me Unazën Tiranë, Albania