zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 3+1 te '' Vila L ''

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 99000 € Zone 121 m²

Shitet apartament 3+1 te '' Vila L ''. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete nga te cilat njeri ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe 2 ballkone. Orientimi eshte totalisht ng...
Ref. EL 1272
81 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 168000 € Zone 195 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 195 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete , 2 bal...
Ref. EL 1271
106 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 169000 € Zone 128 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nje...
Ref. EL 1270
53 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT PER SHITJE 3+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 215000 € Zone 164 m²

Shitet apartament 3+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 164 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nj...
Ref. EL 1269
68 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Ofrohet per qira shtepi private ne rru...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 295 € Zone 0 m²

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 294 m2 dhe siperfaqe ndertimi 100 m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me kuzhinen e perbashket, 1tualet dhe oborri. Ambjenti ka nevoje per investim dhe ...
Ref. EL 1268
47 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Shitet apartament prane Sheshit Wilson...

Tirana › Tirana › Rr. Zef Jubani
Per Shitje: 107000 € Zone 0 m²

Ofrohet per shitje apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 106 m2 ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane sheshit Wilson! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe orjentohet nga...
Ref. EL 1266
167 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Jepet me qira apartament 1+1

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 69 m²

Jepet me qira 1+1 ne nje zone pran parkut kombetar te Fakulteti i shkencave te natyres. I organizuar nga nje dhome gjumi, sallon i bollshem bashk me kendin e gatimit, ballkon, koridor dhe tualeti. Ofr...
Ref. EL 1265
83 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE KOMUNA PARI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 65 m²

Jepet apartament me qira 1+1 te Komuna Parisit . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , 1 dhom gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Na konbtaktoni per ta vizituar: 0672030830...
Ref. EL 1263
68 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Vasil...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Ofrohet per qira apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me kuzhinen e perbashket dhe nje tualet. Vjen me n...
Ref. EL 1262
69 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE ''PIAZZA''...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 390 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne zemer te Tiranes . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Na konbtaktoni per ta vizituar: 0672030830...
Ref. EL 1261
39 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Post Parkimi me qira prane Liqenit te ...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 60 € Zone 0 m²

Post Parkimi me qira kati -1 ne zonen e Liqenit te Tiranes. I mbyllur me qepen dhe teper komod per makinat. Ju ftojme te na kontaktoni....
Ref. EL 1260
28 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

Shitet me urgjence Biznesi i nje qendr...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 22000 € Zone 70 m²

Shitet me urgjence Biznesi i nje qendre estetike ne zemer te bllokut. Ambjenti eshte teper i kuruar dhe shitet me te gjitha pajisjet e nevojshme sic shihet ne foto. Ka nje klientele te rregullt dhe...
Ref. EL 1259
249 Vizita
Agent
Ticiana Bishqemi
CENTURY 21 Elite
+355 69 910 9886
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 550 € Zone 136 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne zemer te bllokut. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine gatimi te vecuar , 2 dhoma gjumi , 2 tualet dhe 2 ballkone . Na konbtaktoni per ta vizitua...
Ref. EL 1258
38 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

Shitet apartament tek Rruga e Kosovare...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Shitje: 125000 € Zone 99 m²

Shitet apartament tek Rruga e Kosovareve. Ka nje siperfaqe prej 99 m/2 dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 1 tualet , 2 ballkone dhe 1 depo. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me as...
Ref. EL 1257
212 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

Jepet me qira per dyqan per zyre

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Qira: 170 € Zone 40 m²

Jepet me qira per dyqan per zyre ne nje kompleks pallatesh ne nje zone qe ka goxha biznese. Per me shume informacon na kontaktoni....
Ref. EL 1256
108 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jeper me qira dyqan/lokal

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Qira: 800 € Zone 100 m²

Jeper me qira dyqan/lokal ne nje komleks pallatesh te konsiderushem. Ambjenti eshte shume i pershtatshem per bar kafe dhe lodra per femije duke qen se ka hapsira te konsiderushme dhe nje numer te lart...
Ref. EL 1255
95 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

Jepet me qira ambjent i pershtatshem p...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Qira: 3500 € Zone 300 m²

Jepet me qira ambjent i pershtatshem per shume lloj aktivitetesh si hotel,dhoma per qira ditore,zyra te ndryshme etj. Ambjenti ndodhet ne nje palllat te ri te sapo perfunduar ne katin e dyte, ka nje k...
Ref. EL 1254
72 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK RR...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 830 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjenti me sip. 27m2 ne Rrugen Bardhyl shume prane Oslo BAR ". Ambjenti ka nje pozicionim perfekt per ushtrimin e bizneseve te ndryshme pasi ka akses te menjehershem ne rruge kryesore ...
Ref. EL 1253
71 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

JEPET ME QIRA OSE SHITET DUPLEX NE BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 380000 € Zone 186 m²

Shitet ose jepet me qira duplex i organizuar për zyra me siperfaqe totale 186.65 m2. Duplex-i është i investuar dhe ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës , në Bllok , në katin e 3 të ...
Ref. EL 1252
235 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

Shitet toke ne Prush

Tirana › Tirana › Prush
Per Shitje: 49350 € Zone 987 m²

Shitet toke ne Prush ne nje zone te pershtatshme per nje vile private,duke qen se zona eshte shume e pershtatshme dhe ofron ajrin e paster,rruga ne ate zone eshte e investuar etj. Ju ftojme te na kont...
Ref. EL 1251
66 Vizita
Agent
Edison Shehaj
CENTURY 21 Elite
+355672030831
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNAZA E RE....

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 75500 € Zone 139 m²

SHITET APARTAMENT TE UNAZA E RE . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar , 2 dhome gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te. Siperfaqe totale 139 m/2. ...
Ref. EL 1250
736 Vizita
Agent
Enes Rustemi
CENTURY 21 Elite
+355672030830
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 113 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore dhe perbehet nga nje siperfaqe prej 113.3 m2, gjithashtu ka dhe nje pjese verande te shfrytezueshme .Esht...
Ref. EL 1249
66 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 171 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore, .Eshte i pershtatur per aktivitete te ndryshme biznesi.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite ...
Ref. EL 1248
47 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE NE ZONEN E LIN...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 1200 € Zone 163 m²

Ambient komercial per shitje ne zonen e Linzes. Ambienti ndodhet me fasade nga rruga kryesore .Eshte i pershtatur per aktivitete te ndryshme biznesi.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite n...
Ref. EL 1247
48 Vizita
Agent
Henkes Dako
CENTURY 21 Elite
+355672030828