zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Par...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 85000 € Zone 73 m²

Ne zonen e Komunes se Parisit, tek Kristal Center shitet apartament 1+1. Me nje siperfaqje totale prej 73.4 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon i cili...
Ref. INFO 1337
57 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Jepet apartament 2+1 me qira prane Kri...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet apartament 2+1 me qira perballe Kristal Center, prane Big Market. Apartament ka siperfaqe 110m2 i cili ndodhet ne katin e dyte banim . Organizohet nga nje koridor qe ben shperndarjen ne sallon...
Ref. INFO 1335
66 Vizita
Agent
Bora Bllama
CENTURY 21 Info Prona
+355694050089
Property

Shtepi dhe Truall per shitje ne Preze...

Tirana › Tirana › Preze
Per Shitje: 100000 € Zone 1150 m²

Shitet shtepi private bashke me truall ne Preze. Prona ka nje siperfaqje trualli 1150 m2, mbi te cilin eshte ndertuar nje shtepi 2+1 me siperfaqje 60 m2. Prona eshte e pajisur me dokumenta te rregullt...
Ref. INFO 1334
183 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

TOKE PER SHITJE NE LUNDER ME SIPERFAQE...

Tirana › Tirana › Lunder
Per Shitje: 196000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Lunder me siperfaqe 2800m2, ne nje zone te planifikuar per ndertime 3 kateshe. Toka disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info ose per nje vizte ne prone mos hezitoni te na ...
Ref. INFO 1333
51 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

Super apartament per shitje tek rruga ...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: Zone 145 m²

Shitet apartament 3+1 ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2018 ne rrugen e re te Portit ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe ka siperfaqe totale 145m2. Organizohet ne dhome nde...
Ref. INFO 1332
149 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet apartament 2+1 OKAZION me hipot...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 73000 € Zone 102 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e shume kerkuar te"Komunes Parisit" dhe Bllokut "Vasil Shanto" . Lokalizohet ne nje ndertim te ri 6 katesh,me ashensor ne katin e 4-te te tij. Cmimi eshte shume konkurru...
Ref. INFO 1331
435 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

Apartament 2+1 me qira tek ETC

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 1500 € Zone 140 m²

Ne Bulevardin "Bajram Curri" prane Liceut jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ETC, pallat te ri shume mire i administruar. Me nje siperfaqje prej 127 m2 organizohet ne holl ndenje, kuzhi...
Ref. INFO 1328
97 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shitet apartament 2+1 ne Golem !

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 70000 € Zone 140 m²

Ne zonen e plazhit te Golemit shitet apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri me punime shume cilesore ! Me siperfaqe te brendshme 91m2 organizohet ne dhome ndenje + k...
Ref. INFO 1327
49 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Apartament per qira tek Rruga e Kavaje...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 300 € Zone 65 m²

Ne rrugen e Kavajes, perballe Deliorgjit, jepet me qira apartament 1+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me dy ashensore. Pallati eshte i mireadministruar dhe shume i sigurte...
Ref. INFO 1326
370 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Apartament per qira tek Rruga e Kavaje...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 95 m²

Ne rrugen e Kavajes, perballe Deliorgjit, jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me dy ashensore. Pallati eshte i mireadministruar dhe shume i sigurte...
Ref. INFO 1325
149 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Apartament per qira prane 21 Dhjetorit...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 330 € Zone 75 m²

Ne rrugen Kongresi i Lushnjes, prane 21 Dhjetorit, jepet me qira apartament 1+1 ! Me siperfaqe 75m2 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje te vecuar. Organizohet ne nje dhome ndenje...
Ref. INFO 1323
245 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me qira njesi komerciale prane L...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 2000 € Zone 110 m²

Jepet me qira njesi komerciale e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te ri tek Zona e Liceut Artistik, buze rruges Ismail Qemal. Ambjenti eshte i organizuar si open space lineare, me fasade ballore ...
Ref. INFO 1322
408 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke tek ...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 57000 € Zone 0 m²

Apartamenti lokalizohet prane Restorant Durrsit,ne nje pallat egzistues me tulla te viteve '90. Zona eshte plot facilitete per jeten e perditshme si psh: farmaci, supermarket , dispanceri, shkolla dhe...
Ref. INFO 1320
583 Vizita
Agent
First Team
CENTURY 21 Info Prona
+355 69 40 500 23,+355 69 40 500 35
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21 D...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen 21 Dhjetori shume prane market Joenes. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenjes, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndodhe...
Ref. INFO 1318
84 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

SHITET GARSONIERE PRANE PROKURORISE SE...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 40000 € Zone 42 m²

Në një zonë qëndrore të Tiranës, në rrugën Mine Peza, pranë Prokurorisë shitet garsoniere e mobiluar. Gjendet në një pallat të ri në katin e 2, me sipërfaqe neto 40.7 m2 dhe oranizim: koridor që bë...
Ref. INFO 1316
435 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

Vile me qira e pershtatshme per zyra...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 7500 € Zone 1000 m²

Ne rrugen "Mine Peza" prane Prokurise se Tiranes jepet me qira Vile me siperfaqje ndertimi 1000m2 dhe oborr 350m2. Vila organizohet ne 5 kate ne total me 1 kat garazhd dhe 4 kate mbi toke, te organiz...
Ref. INFO 1315
69 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

LUXURY PENTHOUSE FOR RENT !

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: Zone 230 m²

Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik jepet me qira Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 115m2 dhe ...
Ref. INFO 1313
448 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Jepet me Qira Lokali

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 1000 € Zone 29 m²

Ofrohet per shitje ambjent biznesi i investuarme cmim 22.000€ dhe me qira 1000€ , i cili eshte shfrytezuar aktualisht si lokal - bar coffe. Siperfaqe e brendshme eshte 29 m2 . ndersa veranda ka nje si...
Ref. INFO 1312
463 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ZOG...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Qira: 450 € Zone 45 m²

Jepet me qira ambient 45m2 per biznes prane Zogut te Zi ose Bar Noelit. Ambienti eshte i restaururar dhe mund te perdoret per lokal,klinik,piceri etj. Ka nje verande prej 38m2 dhe eshte e pershtatshm...
Ref. INFO 1311
217 Vizita
Agent
Alion Kaloçi
CENTURY 21 Info Prona
+355694050031
Property

Shitet apartament ne zonen e Plazhit, ...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 50000 € Zone 63 m²

Apartamenti ka siperfaqe totale 63.6m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ndertuar vitet e fundit ne vije te pare me detin. Organizohet ne dhome ndenje & kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe b...
Ref. INFO 1310
148 Vizita
Agent
Fatjon Gjyzeli
CENTURY 21 Info Prona
+355696005875
Property

Shitet apartament 2+1 tek "Kodra e Die...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 95000 € Zone 118 m²

Ne Rezidencen "Kodra e Diellit 2" ne nje zone te qete dhe shume prane qytetit, shitet apartament 2+1. Me nje siperfaqje totale prej 118 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, d...
Ref. INFO 1309
292 Vizita
Agent
Erti Memoçi
CENTURY 21 Info Prona
0694050096
Property

Shitet garsoniere ne rrugen Myslym Shy...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 47000 € Zone 43 m²

Shitet garsioniere ne rrugen Myslym Shyri prane karburantit Alpet, me siperfaqe 42m2 . Garsonierja organizohet nga nje ambient ndenje ku perfshin edhe ambientin e fjetjes gjithashtu tualeti eshte me ...
Ref. INFO 1307
437 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

JEPEN ZYRA PER QIRA TEK SHESHI WILSON ...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 3800 € Zone 470 m²

Ne zonen me te frekuentuar dhe me vizibilitet te Tiranes, prane sheshit "Wilson" tek qenda e biznesit "Zayed Center" jepet ambient per zyra me qira. Ambienti eshte ne katin e 6, open space, me tualet,...
Ref. INFO 1305
161 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA PER ZYRA TEK ZAY...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 950 € Zone 100 m²

Ne zonen me te frekuentuar dhe me vizibilitet te Tiranes, prane sheshit "Wilson" tek qenda e biznesit "Zayed Center" jepet ambient per zyra me qira. Ambienti eshte ne katin e 6, open space, me tuale...
Ref. INFO 1304
283 Vizita
Agent
Hasbi Hasa
CENTURY 21 Info Prona
+355694050036