zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KTHESA E KAMZ...

Tirana › Tirana › Casa Italia
Per Shitje: 56000 € Zone 103 m²

Shitet apartament 2+1+2 te Kthesa e Kamzes(Casa Italia) me siperfaqe 103m2. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi...
Ref. bosko 327
139 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DON ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 350 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 125m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me dy ashensore, kamera sigurie dhe me administrator. Orientimi nga Jug-Lindja munde...
Ref. bosko 326
129 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA VILE 4-KATESHE TE KODRA ...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Qira: 2200 € Zone 721 m²

Jepet me qira vile 4-kateshe ne rrugen Sadik Petrela, Kodra e Priftit me siperfaqe banimi 575m2, (papafingo 140m2) + oborr 146m2. Orientohet nga Jug-Lindje-Perendimi duke ofruar drite dhe ngrohje naty...
Ref. bosko 325
52 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 83.4M2 TE 5 MAJ PER ...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 59500 € Zone 83 m²

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 5 Maji Siperfaqia neto e tij eshte 74m2. Apartamenti organizohet nga nje sallon + kuzhine me nje hapesire te konsiderueshme,2 dhoma gjumi,1 tualet,1 ballkon. Vendndo...
Ref. bosko 323
268 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO!!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 48000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne nje pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenje nje tualet dhe nje nga dhomat e gjumit ka dalje ne ballkon , ndodhet ne ka...
Ref. bosko 322
725 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE FR...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 83000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 1+1 ne Fresk me siperfaqe 80.2m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te bukura, me te qete dhe relaksuese ne katin e katert te nje pallati te ri 5-katesh me ashensor. Orientimi Lindje -Pere...
Ref. bosko 321
157 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE DON ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 1800 € Zone 56 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 56m2. Ndodhet ne nje pallat te ri cilesor ne katin zero ne rruge kryesore, ka fisibilitet te larte shikushmerie. Per me shume info ose n...
Ref. bosko 320
60 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET BAR/KAFE PRANE STADIUMIT DINAM...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 100000 € Zone 83 m²

Jepet Bar/Kafe per shitje prane Stadiumit Dinamo. Ambienti ka fuksionuar me pare si lokal, ka nje siperfaqe 83m2 bruto. Eshte nje menyre e mire investimi. per Bar/Kafe, market etj. Per me shume inform...
Ref. bosko 319
86 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE (RESTORANT) + ...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 47000 € Zone 30 m²

Shitet njesi komerciale (Restorant) + biznes ne Yzberisht me siperfaqe 30m2. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe aktualisht funksionon si restorant, ka nje klientel te perditshme me gatimet tradicionale d...
Ref. bosko 318
98 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET SHTEPI 1-KATESHE + TRUALL NE DO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 100000 € Zone 111 m²

Shitet shtepi 1-kateshe ne Don Bosko me siperfaqe 76m2 dhe truall me siperfaqe 111m2. Ndodhet ne nje zone qe ofron shume qetesi dhe organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje...
Ref. bosko 317
222 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE D...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 78000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 78 m2. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri cilesor me ashensor, i mireadministruar, ne rruge kryesore, i investuar, shitet i mobiluar...
Ref. bosko 316
186 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QERA NJESI KOMERCIALE NE KOMB...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m2 , ndodhet ne nje nga kryqezimet me vizualitetin me te lart ne zonen e kombinatit cka ofron mundesin per nje investim te suksesshem per shume lloje biznesesh si Ba...
Ref. bosko 315
71 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE DON ...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 400 € Zone 142 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne rrugen Don Bosko me siperfaqe 142.5m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje ambient ndenjeje, ambient te vecante gatimi, tre ...
Ref. bosko 314
292 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA NJESI KOMERCIALE NE RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Qira: 300 € Zone 45 m²

Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen Jordan Misja me siperfaqe 45m2. Ndodhet ne rruge kryesore ne katin 0 dhe eshte openspace, me nje tualet. Mund te perdoret per cdo lloj aktivitet biznesi (ka fu...
Ref. bosko 313
87 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ALI D...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 280 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane fushes se Ali Demi. Apartamenti eshte i mobiluar ne nje menyre bashkohore. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati shtate katesh te pajisur me ashensor dhe i mi...
Ref. bosko 312
599 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE HYRJE TE ...

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 55000 € Zone 120 m²

Jepet apartament per shitje ne hyrje te kombinatit. Apartamenti eshte 2+1, i adaptuar ne 3+1, me nje siperfaqe totale 120m2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar t...
Ref. bosko 310
441 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE PERBALL DREJ...

Tirana › Tirana › Rruga Sami Frasheri
Per Shitje: 210000 € Zone 127 m²

Apartament per shitje dhe qira i ndodhur ne nje nder zonat me elitare te kryeqyteit, ne rrugen Sami Frasheri perballe me Drejtorine e Policise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 127 m2 te organizuar...
Ref. bosko 309
297 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

Jepet me qira apartament 2+1 i mobilua...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar se fundmi me aredim bashkekohor, ne vile 4 kateshe me siperfaqe 90m2 per secilin apartament. Apartamenti eshte i sapo mobiluar edhe i pabanuar me pare, me termo...
Ref. bosko 307
245 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NE LINZE...

Tirana › Tirana › Dajti
Per Qira: Zone 229 m²

Jepet me qira apartament luksoz 2+1 i nje vile 4-kateshe me siperfaqe 229m2 ne Linze, ne nje nga zonat me te bukura te Malit te Dajtit. Ndodhet ne katin e dyte, me siperfaqe banimi 114.6m2, oborr 15m2...
Ref. bosko 305
221 Vizita
Agent
Eduard Rryta
CENTURY 21 Bosko
+355697073378
Property

Shitet Bar/Restorant ne Don Bosko!

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 250000 € Zone 112 m²

Shitet Bar/Restorant ne Don Bosko me sip 112.3. Ambienti ka hapesire te brendshme te investuar shume mire se fundmi me nje hapesire te jashtme te bollshme. Ambienti funksionon momemtalisht si Bar pice...
Ref. bosko 304
377 Vizita
Agent
Rulgin Gina
CENTURY 21 Bosko
0694050026
Property

VILE PER SHITJE PRANE QTU!

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 235000 € Zone 506 m²

Shitet vile 4 kateshe, prane QTU. Shitet bosh. Ne katin e pare ka nje garazh dhe nje dyqan, i cili eshte shfrytezuar si parukeri. Ne katin e dyte dhe te trete ka nga 3 dhoma, tualete ne dhomat e gjum...
Ref. bosko 302
195 Vizita
Agent
Irina Bibaj
CENTURY 21 Bosko
+355697037243
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA NE DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 160 € Zone 40 m²

Ambient Komercial per qera prane Rruges Jordan Misja dhe Don Bosko, ka nje siperfaqe prej 40m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme komerciale si dhe zyra sherbimi. Ambienti eshte open space gje...
Ref. bosko 301
183 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THAT...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 55000 € Zone 64 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te ndertuara vitet e fundit ne zonen e Liqenit te Thate. I ndodhur ne nje zone te qete dhe prane ajrit te paster, apartamenti ofron nje jete komode....
Ref. bosko 300
1100 Vizita
Agent
Denis Tushi
CENTURY 21 Bosko
0697037244
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE SHKOLLES...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 400 € Zone 78 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Shkolles Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne një dhomë ndenje dhe ngrënje te perbashket, nje dhome gju...
Ref. bosko 299
613 Vizita
Agent
Renald Dyrmishi
CENTURY 21 Bosko
+355 69 40 500 87