zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Super apartament 2+1 per shitje tek Ko...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 150000 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor tek lulishtja i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,tualet,dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte teper i investuar duke filluar nga ...
Ref. BOT 2125
119 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 3+1+verande tek ish Ekspozi...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Shitje: 185000 € Zone 298 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, i organizuar ne 3 dhoma gjumi,sallon ndenje,2 tualete,dhe verande 150 m2.Apartamenti eshte mundesi e mire investimi pasi mund te jepe...
Ref. BOT 2121
70 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Zyra me qira tek Stadiumi Dinamo.

Tirana › Tirana
Per Qira: 2400 € Zone 156 m²

Ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne Tirane prane Stadiumit Dinamo jepet me qera zyre me siperfaqe 150m2 ne katin e dyte.Zyrat jane teper te investuara dhe funksionale,me fasade nga rruga k...
Ref. BOT 2117
79 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 2+1 per qera tek Komuna Par...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 350 € Zone 78 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor,totalisht i rinovuar dhe me nje mobilim bashkekohor teper i pershtatshem per nje jetese komode.Per nje vizite ne prone jeni te ftuar t...
Ref. BOT 2078
483 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 1+1 per qera tek Kopshti Zo...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me pamje nga Kopshti Zoologjik.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i shtruar me parket.Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. BOT 2057
223 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e ...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 134000 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe teper cilesor, ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,guzhine,2 tualete,2 ballk...
Ref. BOT 2023
728 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 165000 € Zone 110 m²

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne zonen me te kerkuar te qytetit ,ne katin e 6 te nje objekti shume cilesor dhe 12 katesh. Eshte i orientuar veri-jug. Ka nje siperfaqe t...
Ref. BOT 2017
233 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 1+1 per qira tek Stadiumi D...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 330 € Zone 59 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ne katin e 1 te nje pallati egzistues eshte i sapo mobiluar dhe totalisht i rinovuar. Per nje vizite ne prone jeni te ftuar te na konta...
Ref. BOT 2009
302 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 2+1 per shitje ne Bllok.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 155000 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes ne nje pallat buze rruges kryesore teper i pershtatshem per investim,pasi momentalisht eshte i dhene me qera per zyra.Apartamenti eshte i or...
Ref. BOT 1989
429 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Duplex per qera tek Kodra Diellit 2....

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Qira: 600 € Zone 133 m²

Duplexi eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare,i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenjeje,2 tualete,dhe nje verand prej 18m2.Per nje vizite en prone na kontaktoni....
Ref. BOT 1988
218 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 3+1 per shitje ne Bllok.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 162000 € Zone 135 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues ne bllok,i roganizuar ne 3 dhoma gjumi,guzhine te vecuar,depo dhe nje tualet me dritare.Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi.P...
Ref. BOT 1986
437 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK KOMUNA PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 98 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensor,totalisht i mobiluar dhe i pershtatshem per nje jetese komode.Per nje vizite ne prone na kontakton...
Ref. BOT 1960
740 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament per qera ne Bllok.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 700 € Zone 170 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ka nje siperfaqe 170 m2, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon ndenje,guzhin...
Ref. BOT 1949
588 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 2+1 per qera tek Komuna Par...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 98 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensor,totalisht i mobiluar dhe i pershtatshem per nje jetese komode.Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. BOT 1895
703 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 3+1+2 per qera tek Komuna P...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 750 € Zone 210 m²

Apartamenti ndodhet tek lulishtja e Komunes se Parisit,ne katin e 8 te nje pallati te ri me2 ashensore,totalisht i mobiluar,i pajisur me sistem chiller dhe me oxhak funksional.Apartamenti eshte i ndar...
Ref. BOT 1828
435 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament per qera prane qendres se T...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 290 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues,eshte totalisht I rinovuar dhe teper I pershtatshem per nje jetese komode.Zona ne te cilen ndodhet eshte shume prane qendres se Tiranes.Aparta...
Ref. BOT 1814
723 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 3+1+2 per shitje tek Kopsht...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 195000 € Zone 281 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor,me pamje te lire nga Liqeni i Tiranes,me nje verand 134 m2. Shitet teresisht i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!...
Ref. BOT 1787
1730 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 1+1 per qera tek Blloku Amb...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor,ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.Apartamenti ka nje mobilim modern e te pershtatshem per nje jetese komode.Jepet vetem per te hu...
Ref. BOT 1774
358 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament per qira tek Stadiumi Dinam...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 300 € Zone 52 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ne katin e 1 te nje pallati egzistues eshte i sapo mobiluar dhe totalisht i rinovuar.Apartamenti eshte i lire me date 1 Korrik. Per nje...
Ref. BOT 1665
763 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Vile per shitje ose qera tek kompleksi...

Tirana › Tirana › TEG
Per Shitje: 480000 € Zone 350 m²

Jepet me qira ose shitet, vile luksoze e mobiluar, ne jug-lindje te qytetit te Tiranes 100m larg Qendres Tregtare TEG ne kompleksin “Sunrise Residence”. Ajo ka nje siperfaqe prej 300 m2 te brendshme e...
Ref. BOT 1657
2794 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Vile per qera tek Liqeni i Thate.

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 2500 € Zone 1190 m²

Jepet me qira Vile 5 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, Liqeni i Thate,me pamje te mrekullueshme nga Liqeni i Tiranes. Vila ka siperfaqje 670 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma ndenje...
Ref. BOT 1652
534 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti ...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 92000 € Zone 109 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor,me planimetri te rregullt dhe me nje cmim konkurrues per zonen.Ka pamje te lire nga liqeni i Tiranes. Per nje vizite ne prone na konta...
Ref. BOT 1642
4273 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 2+1 per shitje tek Stadiumi...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 230000 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore ne zone,aktualisht eshte i dhene me qera cka e ben teper te pershtatshem per investim.Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. BOT 1635
775 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,
Property

Apartament 1+1 per qera tek Myslym Shy...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 300 € Zone 47 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor,totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar nga e para.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!...
Ref. BOT 1634
1169 Vizita
Agent
Marko Bejleri
CENTURY 21 Botaniku
+355694050013,