zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 20500 € Zone 52 m²

Apartamenti ndodhet ne Durres afer Ish Rajonit me siperfaqe 52m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te vjeter. Organizohet ne 1 dhome gjumi, kuzhina dhe tualeti. Ka orientim Lindje-Perendim. Apartam...
Ref. Eon 575
47 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA VILE DHE TRUALL NE DURRE...

Durrës › Durrës
Per Qira: 750 € Zone 374 m²

Vila ndodhet ne lagjen 18 ne Durres. Perbehet nga 3 kate me nje siperfaqe totale ndertimi prej 374m2 dhe siperfaqe trualli 484m2 . Vila ka oborr te bollshem, ofron mundesine parkimit si dhe nje ndert...
Ref. Eon 572
34 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 45000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 2+1 ne lagjen 7 ne Durres me siperfaqe 78.1m2. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i orjentuar Lindje-Jug-Perendim dhe i jep drite natyrale ambjentit gja...
Ref. Eon 570
40 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE D...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 65000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender te Durresit me siperfaqe 95m2. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sonxhorno te madhe se bashku me kuzhinen, 2 tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pa...
Ref. Eon 564
108 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 85000 € Zone 141 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne Durres prane Drejtorise se Policise me siperfaqe totale 141m2. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , sonxhorno te madhe, kuzhina e vecuar, 2 ballkone, 2 tualete , dhe 1...
Ref. Eon 528
190 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 35000 € Zone 57 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres ne lagjen 18 me siperfaqe 57m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dh...
Ref. Eon 517
223 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET LOKAL NE PLAZH ILIRIA BUZE RRUG...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 130000 € Zone 68 m²

Shitet lokali buze rruge me siperfaqe totale 68m2 ne plazh Iliria. Ambienti momentalisht eshte ne gjendje pune dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Disponon d...
Ref. Eon 515
86 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE PLAZH DURRE...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 80000 € Zone 125 m²

Shitet apartament 3+1+2 ne Plazh Durres me siperfaqe 125m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri. Organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve, 3 dhoma gjumi, ...
Ref. Eon 513
124 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET 3600 M TOKE NE MAMINAS

Durrës › Durrës
Per Shitje: 90000 € Zone 3600 m²

Shitet 3600m2 toke ne Karpen, Maminas. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje zone ku mund te investohet per biznese te ndryshme. Per me shume informacione apo vizite ne...
Ref. Eon 510
92 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET TOKE NE ARAPAJ

Durrës › Durrës
Per Shitje: 90000 € Zone 2000 m²

Toka ndodhet buze rruges ne Arapaj me nje siperfaqe totale 2000m2. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi e mire investimi. Per me...
Ref. Eon 498
84 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 115000 € Zone 195 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Durres me siperfaqe totale 195m2 nder te cilat 129m2 eshte apartamenti dhe 66m2 veranda e cila eshte shume e bollshme. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dh...
Ref. Eon 497
122 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET TOKE NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 65700 € Zone 0 m²

Toka ndodhet buze rruges se Unazez se Re, ne Arapaj me nje siperfaqe totale prej 730m2. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi e m...
Ref. Eon 446
67 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Durrës › Durrës
Per Shitje: 26000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 ne Golem perball hotel Pameba. Organizohet nga dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit dhe 150m ne largesi te ...
Ref. Eon 443
321 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

Durrës › Durrës
Per Shitje: 36000 € Zone 90 m²

Shitet apartament 2+1 ne Golem perball hotel Pameba me siperfaqe totale prej 90m2. Organizohet nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, kuzhina me nje ambient te vecuar gatimi, dy dhoma gjumi si...
Ref. Eon 442
442 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET VILE 3 KATESHE NE SHUKTH

Durrës › Durrës
Per Shitje: 260000 € Zone 490 m²

Vila ndoshet ne Sukth te Ri. Ka siperfaqe totale ndertimi 490 m2 dhe siperfaqe trualli 426m2. Kati i pare organizohet nga nje sonxhorno te madhe bashke me kuzhinen dhe 1 tualet. Kati i dyte perbehet n...
Ref. Eon 439
106 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MUZEUMI, DUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 37000 € Zone 59 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres me nje siperfaqe totale prej 59 m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh ne rruge kryesore. Apartamenti eshte i organizuar nga korridor qe ben shpernd...
Ref. Eon 425
267 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 38000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 ne Durres me nje siperfaqe totale prej 72.8m2. Ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ambienteve,...
Ref. Eon 422
380 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE DHE TRUALL NE SH...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 55000 € Zone 135 m²

Shitet shtepi private dhe truall ne Shkozet Durres. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 135m2 dhe siperfaqe trualli totale 550m2. Organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve, 3 dhoma gjumi, k...
Ref. Eon 408
231 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE DURRE...

Durrës › Durrës
Per Qira: 600 € Zone 112 m²

Jepet me qira ambient biznesi ne Durres me nje sip. totale prej 112m2. Ndodhet ne qender te Durresit dhe ne nje zone te frekuentuar. Eshte i pajisur me fasade xhami, qepena elektrik, i investuar me p...
Ref. Eon 390
95 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Qira: 160 € Zone 130 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 130m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje vile 2kateshe. Organizohet nga nje koridor i bollshem qe ben shperndarjen e ambienteve, 2 dhoma gjumi, sallon i ndenjes d...
Ref. Eon 388
647 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA PICERI NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Qira: 200 € Zone 57 m²

Jepet me qira ambient picerie ne Durres ne zonen e spitalles me nje siperfaqe totale prej 57 m2. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte ne nje zone te frekuentuar te spitalles. Lokali eshte i pa...
Ref. Eon 382
545 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT NE QENDER TE DUR...

Durrës › Durrës
Per Qira: 1230 € Zone 72 m²

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 72m2 . Ndodhet ne rruge kryesore ne zonen me te frekuentuar te Durresit dhe eshte i favorshem per zhvillim aktivitetesh biznesi te ndryshme. Ambienti eshte i paj...
Ref. Eon 379
76 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT TEK UJSJELLESI D...

Durrës › Durrës
Per Qira: 120 € Zone 30 m²

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 30m2. Ndodhet ne rruge kryesore eshte i pajisur me vetrata xhami dhe ka pozicion te favorshem per zhvillim aktiviteti. Ambienti ka instalim 3 fazor qe ben te mund...
Ref. Eon 374
193 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 35000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 ne plazh me nje siperfaqe totale prej 67.55m2. Ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar nga korridor qe ben shperndarjen e ...
Ref. Eon 373
486 Vizita
Agent
Jurgen Memini
CENTURY 21 Eon
+355695289955