SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK STACIONI I TRENIT. - Century 21 Albania
Description

Shesim super apartament me cmim okazion tek Stacioni i trenit, tek Usluga pallat i ndertuar ne vitin 2013.
Apartamenti ndahet ne 2 dhoma gjumi ,2 tualete, nje depo , nje ballkon dhe nje sallon i bollshem. Ndodhet ne katin e 7 banim, me orientim nga jugu. Planimetria e apartamentit eshte e projektuar ne forme kuadratike dhe e mire shfrytezueshme.
Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Information
Gross Area:

103 m2

Interior Area:

91 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

382

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Ish Stacioni i Trenit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020