SHESIM APARTAMENTE 2+1+BALLKON ME PAMJE NGA DETI, NE SARANDE. - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Ne Sarande, prane unazes se re panoramike, Lekures- Kanali i Cukes shesim apartamente me pamje nga deti, segment i cili fillon nga hyrja e qytetit dhe perfundon ne rrugen drejt Ksamilit.
Objekti eshte i pozicionuar ne vije te pare me rrugen kryesore me akses te drejtperdrejt me kete segment.

EYE OF SARANDA i pozicionuar ne nje nga plazhet me te bukur ne bregdetin Jon, i rinovuar me konstruksion bashkekohor, mes dy resorteve me te famshme ne Sarande, Santa Quaranta dhe Bougainville Bay, vetem 4 minuta ecje larg tyre.

Keto tipologji apartamentesh kane mundesi zgjedhje ne te gjitha katet e godines. Ne godine aksesi behet i mundur me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar: Ambient dite se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare si dhe 1 ballkon me pamje nga deti.
Vetratat panoramike bejne te mundur vizibilitetin ndaj pamjes se detit. Orientimi i ketij apartamenti eshte veri-lindje, me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Te gjitha apartamentet disponojne certifikata pronesie.
Per me shume informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

85 m2

Interior Area:

71 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

6381

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Sarande

City: Sarandë


Contact Agent