3500m2 Toke ne Porto Palermo - Century 21 Albania
Description

Shesim 3500m2 Toke ne Porto Palermo. Ne harten e nxjerre nga AKPT (Agjensia Kombetare e Planifikimit te Territorit), rezulton me ngjyre roze, territor me intensitet ndertimi 0.15. Aktualisht si zone eshte ne zhvillim e siper gje e cila mundeson te shfrytezohen akoma bukurite e plazheve te virgjera te zones. Lokacioni perfekt midis Himares dhe Qeparoit, si dhe historia qe e karakterizon si zone fale Kalase se Ali Pashes e bene zonen teje atraktive. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

3500 m2

Interior Area:

3500 m2

Land Area:

3500 m2

Type:

Land

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

1045

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Porto Palermo, Himare, Vlore, Himarë

City: Vlorë


Contact Agent