SHITET DYQAN NE BULEVARDI BAJRAM CURRI - Century 21 Albania
Description

Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore ! Ka vizibilitet nga rruga dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.
Per me shume informacion na kontaktoni


Information
Gross Area:

23 m2

Interior Area:

23 m2

Type:

Shop

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

73

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Pallati me Shigjeta

City: Tirana


Contact Agent