Shitet njesi tek Rruga e Bogdaneve - Century 21 Albania
Description

Shitet njesi komerciale ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin 0, ne nje pallat te mire administruar me siperfaqe 107 m2, me fasad xhami. Afersia me qendren e Tiranes dhe me te gjitha facilitetet e tjera e ben kete ambjent te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti , si zyra, klinike etj


Information
Gross Area:

107 m2

Interior Area:

107 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

126

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent