Shesim toke truall ne rrugen Korce - Erseke. - Century 21 Albania
Description

Informacion mbi token:
* Siperfaqe: 600 m2
* Ndodhet ne vijen e dyte te rruges nacionale Korce - Erseke
* Zona eshte ne zhvillim te vazhdueshem dhe e pershtatshme per vila.

Disponon dokumentacion te rregullt.


Per cdo informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

600 m2

Interior Area:

600 m2

Land Area:

600 m2

Type:

Land

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

354

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Korçë

City: Korçë


Contact Agent