Shesim toke truall prane Ish bashkise. - Century 21 Albania
Description

Informacion mbi token:
* Siperfaqe Trualli: 404 m2.
* Ndodhet prane Pedonales dhe Pazarit te Vjeter.
* Toka eshte e pershtatshme per ndertim.
* Disponon dokumentacion te rregullt.


Per cdo informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

404 m2

Interior Area:

404 m2

Land Area:

404 m2

Type:

Land

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

330

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Korçë

City: Korçë


Contact Agent