SHITET AMBIENT BIZNESI TE BRRYLI!! - Century 21 Albania
Description

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese ekzistuese, ne rruge kryesore.

Ky ambient ka nje siperfaqe neto prej 25m2.
organizohet ne nje ambient openspace dhe nje tualet.

Ambienti ka nje lartesi kater metra, si dhe tre metra fasade.

Vendodhja e ketij ambienti ne rruge kryesore, me vizibilitet dhe kalueshmeri te larte e ben kete investim te sigurt, si dhe mundesi mjaft te mire per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.
Prona prej vitesh eshte e dhene me qira 400 Euro neto/muaj.

Ambienti disponon dokumentacionin e duhur hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju mund te na kontaktoni tani!


Information
Gross Area:

25 m2

Interior Area:

25 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

283

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Brryli

City: Tirana


Contact Agent