SHESIM TOKE NE SAUK - Century 21 Albania
Description

Toka ndodhet në zonën e Saukut, pranë Sanatoriumit.

Informacion mbi Pronën:

• Sipërfaqe totale: 500 m²
• Poicionohet buzë rruge kryesore.
• E përshtatshme për ndërtim.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Information
Gross Area:

500 m2

Interior Area:

500 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

856

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Sauk i Ri

City: Tirana


Contact Agent