SHITET VILE 3 KATE + BODRUM TE ALI DEMI PRANE MATERNITETIT TE RI! - Century 21 Albania
Description

Shesim vile 3 kate + bodrum te Ali Demi.

Informacion mbi vilen:
• Siperfaqe trualli totale 1000m2.

• Siperfaqe ndertimi 720m2.

• Njolle ndertimi prej 162m2.

• E rrethuar me oborr te mjaftueshem per shfrytezim (barbeque , pishine etj).

Organizimi:

Vila organizohet ne 3 kate banimi ku secili kat perbehet ne nje dhome ndenje , nje ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi , dy tualete
Cdo kat disponon dhe ambiente qetesie si verande me hapesire te bollshme.

Orientimi i kesaj prone ne Jug , Lindje dhe Perendim , mundeson ndricim nayral gjate gjithe dites .

Investime ne strukturen e brendshme:

• 4 tualete incaso me ajrim natyral
• Parket gjerman AC5
• Dritare druri me dopioxham
• Sistem termik
• Termoizolim i brendshem
• Tavane te varura
• Dyer me lyerje
• Elektroshtepiake te markave cilesore
• Parkim i garantuar me kapacitet deri ne 10 makina.
• Mundesi per ngrohje qendrore dhe panele diellore pasi jane te gjitha instalimet e nevojshme .

Zona ne te cilen ndodhet kjo prone ka facilitete te shumta si shkolla, spitale , bar-restorante , te cilat e bejne jetesen mjaft komode.

Vetem 5 minuta larg Maternitetit te Ri,ne nje zone ku mbizoteron qetsia absolute vetem 2 minuta larg Unazes se Madhe dhe vetem 7 minuta larg Unazes se Vogel , kjo vile i ploteson te gjitha kushtet per te jetuar ne menyre cilesore ne qytet.

Vila shitet e mobiluar.

Disponohet dokumentacion i rregullt hipotekor .
Cmimi eshte i diskutueshem.

Per informacione te metejshme apo nje vizite ne prone , mos hezitoni te na kontaktoni !


Information
Interior Area:

720 m2

Land Area:

1000 m2

Bedrooms:

6

Baths:

6

Living room:

3

Floor:

3

Type:

Villa

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

361

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Ali Demi

City: Tirana


Contact Agent