APARTAMENT PER SHITJE PRANE '' ALBANO&ROMINA'' - Century 21 Albania
Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te vjeter , i ngritur tre shkalle nga toka . Mundesi organizimi ne 2+1 , ndodhet prane cdo faciliteti te nevojshem dhe ne nja nga zonat me te kerkuara . Disponon certifikate pronesie , per me shume informacion ose nje vizite ne prone , ju ftoj te me kontaktoni !


Information
Gross Area:

81 m2

Interior Area:

81 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

411

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga Hasan Kushta, Albano dhe Romina

City: Vlorë


Contact Agent