APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KOMPLEKSI MAGNET, 21 DHJETORI! - Century 21 Albania
Description

Japim me qira apartament 2+1 tek kompleksi Magnet, ne zonen e 21 dhjetorit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri brenda kompleksit.
Organizohet ne: sallon se bashku me kuzhinen,dy dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.
Kompleksi ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.
Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Information
Gross Area:

65 m2

Interior Area:

72 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

453

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori

City: Tirana


Contact Agent