SHESIM APARTAMENT 2+1 NE SHENGJIN, PRANE TWIN TOWERS !! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 2+1 te mobiluar ne Shengjin, prane Twin Tours.

Informacione te pergjithshme :
* Apartamenti ndodhet pergjate shetitores se bregdetit me pamje anesore nga deti.
* Kati i 9-te (jo i fundit)
* Pallat i ri 10 katesh i mireadministruar, ndertim i vitit 2010.
* Me ashensor

Organizohet nga:
* Ambient ndenje + Kuzhina
* 2 dhoma gjumi
* 1 tualet me dritare
* 1 ballkon qe sheh detin

Arredimi i kuruar ne detaje, cilesia e larte e punimeve , vendndodhja 100 m larg detit dhe lokacioni i apartamentit i gjendur ne segmentin me te zhvilluar te shetitores se Shengjinit , e bejne ate apartamentin ideal per nje jetese komode dhe te qete.
Disponon dokumentacioin e rregullt hipotekor.

Per cdo informacion, ju lutem na kontaktoni !


Information
Gross Area:

94 m2

Interior Area:

85 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

9

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

583

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Shëngjin

City: Shëngjin


Contact Agent