Japim me qira ambient biznesi tek "Trekendeshi" - Century 21 Albania
Description

Ambienti ndodhet ne bulevard kryesor me levizshmeri te larte.
Ka siperfaqe 140 m2 dhe pozicionohet ne katin -1.
Fale pozicionit qe ka jep mundesi per zhvillim aktivitetesh te ndryshme biznesi.
Ambienti do te pershtatet sipas kerkeses se qiramarresit.

Per cdo informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

140 m2

Interior Area:

140 m2

Baths:

1

Type:

Multipurpose space

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

223

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Trekëndëshi

City: Korçë


Contact Agent