Shesim apartament 2+1 prane shkolles "Themistokli Germenji" - Century 21 Albania
Description

Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode.

- Siperfaqe Neto: 109m2
- Siperfaqe Bruto: 125 m2
- Kati i 8
- Me ashensor
- I mobiluar

Organizimi:
- Sallon
- Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- 2 Tualete
- 2 Ballkone

Per cdo informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

125 m2

Interior Area:

109 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

8

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

215

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Ish Bashkia

City: Korçë


Contact Agent