JEPET ME QIRA PARUKERI / QENDER ESTETIKE NE RRUGEN E BARRIKADAVE - Century 21 Albania
Description

Prona pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri prane rruges se Barrikadave.
Ka nje siperfaqe totale 60 m2 dhe organizohet dy kate.
Ne katin zero ndodhen kater poltrone pune, dhe ne katin -1 ndodhen dy ambiente per sherbime estetike dhe nje tualet.
Per me shume informacione na kontaktoni


Information
Gross Area:

60 m2

Interior Area:

60 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

295

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Hotel City Center, Rruga Barrikadave

City: Tirana


Contact Agent