Ambjent 165m2 perballe Nobis! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira ambjent komercial perballë kompleksit Nobis. Pozicionuar ne katin zero te nje objekti buze rruge, fasade xhami me vizibiletet maksimal, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Siperfaqe totale 167 m2 e gjitha hapesire “open space ”, me dy tualete dhe depo.
Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Liqenit Artificial.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Information
Gross Area:

165 m2

Interior Area:

165 m2

Bedrooms:

1

Baths:

2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

292

Documentation:

In certification process


Location

Address: Perballe Nobis, Ish Blloku

City: Tirana


Contact Agent