SALE COMMERCIAL ENVIRONMENT OF "NOBIS" COMPLEX - Century 21 Albania
Description

Shesim njesi komerciale te Kompleksi "Nobis", Rruga "Sami Frasheri"
Ambienti ka nje siperfaqe prej 161 m2 dhe ka nje ballkon me pamje te lire nga Liqeni i Tiranes.
Momentalisht ambienti eshte i dhene me qira, e cila e bene pronen nje mundesi shume te mire investimi.
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

161 m2

Interior Area:

161 m2

Baths:

1

Floor:

2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

132

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga "Sami Frasheri", Liqeni i Tiranës

City: Tirana


Contact Agent