JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK SQUARE 21 !!! - Century 21 Albania
Description

Ambienti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara te momentit .

Mundesi e mire investimi , i pershtatshem per shume lloje aktivitete biznesi.

Pozicionohet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe totale prej 229 m2 dhe siperfaqe neto 208 m2.

Organizimi eshte open space dhe dy tualete .

Per me shume info ose nje vizite ne prone , ju lutem me kontaktoni !


Information
Gross Area:

229 m2

Interior Area:

208 m2

Baths:

2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

280

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Square21, 21 Dhjetori

City: Tirana


Contact Agent