TEK KOMPLEKSI OLIMPIK, SHITET APARTAMENT 1+1! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet prane Kompleksit Olimpik.

Organizimi:
•Sallon me kuzhine te perbashket
•Nje dhome gjumi
•Nje tualet
•Nje ballkon

Informacion mbi Apartamentin:
•Ndërtim i Ri 2023
•Me Ashensor
•Kati 4
•Kubaturë e Rregullt
•Sipërfaqe Bruto: 70.02 M2
•Sipërfaqe Neto: 61.68 M2

•Ne Proçes Hipotekimi

*Avantazhet e projektit:

•Cilësia e lartë ndërtimit
•Fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini,
•Izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes,akustik dhe termik,
•Dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham
•Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore
•Tualet Inacso
•Siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar. Ideal për Banim apo Investim.


Information
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

62 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

282

Documentation:

In certification process


Location

Address: Liqeni i Tiranës

City: Tirana


Contact Agent