Jepet ambjent komercial me qera ne zonen e Bllokut, 75 m2 plus 30 m2 verande! - Century 21 Albania
Description

Nje lokal i investuar jepet me qera ne zonen e Bllokut. Lokali gjendet ne nje prej rrugicave me kalueshmeri te larte prane Fakultetit Juridik. Hapesira eshte 75 m2 neto, nderkohe qe ka nje verand funksionale 30 m2.
Jepet Bosh pa mobilje. Kondicionimi dhe aspirimi jane ne gjendje shume te mire pune.
Cmimi eshte 2200 euro neto ne muaj.


Information
Gross Area:

105 m2

Interior Area:

75 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

356

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Bllok, Ish Blloku

City: Tirana


Contact Agent