Shesim apartament 1+1 tek Golden Gate , prane Maternitetit te Ri! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes mbi Maternitetin e Ri!
Pozicionohet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe 62.24 neto dhe 74.37 bruto.
Disponojm tipologji te ndryshme apartamentesh .
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !


Information
Gross Area:

74 m2

Interior Area:

62 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

130

Documentation:

In certification process


Location

Address: Ali Demi, Brryli

City: Tirana


Contact Agent