ISH RESTORANT DURRESI, SHESIM AMBIENT KOMERCIAL - Century 21 Albania
Description

Ish Restorant Durresi, Shesim Ambient Komercial.

Siperfaqe: 61m2
Kati: 0
Organizohet nga hapsire Open-Space dhe nje verande prej 40m2.

Ndodhet buze rruges kryesore, c'ka e ben te pershtatshme per lloje te ndryshme aktivitetesh.
Mundesi e mire Investimi.

Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor.

Per informacion me teper ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

61 m2

Interior Area:

61 m2

Baths:

1

Type:

Multipurpose space

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

198

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rr"Ferrit Xhako", Stacioni i Trenit

City: Tirana


Contact Agent