DYQAN PER SHITJE MBRAPA AMBASADES AMERIKANE. - Century 21 Albania
Description

Dyqan per shitje ne rrugen Budi mbrapa Ambasades Amerikane.
Ambjenti ka siperfaqe 31/m2 dhe ndodhet buze rruge ne katin 0 te nje pallati ekzistues.
Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si exchange , parukeri, ,kancelari, dyqan lulesh....etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Information
Gross Area:

31 m2

Interior Area:

31 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

42

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga Pjeter Budi, Ambasada Amerikane

City: Tirana


Contact Agent