RR. E KAVAJES, SHITET AMBIENT KOMERCIAL - Century 21 Albania
Description

Rruga e kavajes shitet ambjent komercial
Ambienti ndodhet perball kompleksit Deliorgji , në katin 0 buzë rruge me sipërfaqe totale prej 83 m2, ka mundësi për verandë. Ambienti ka fasadë xhami 4.5m dhe lartesi 5m të përshtatshme për biznese të ndryshme.Mundsi e mire investimi pasi eshte dhene me qira per kontrate afatgjate.
Për më shumë detaje jeni të lutur të më kontaktoni.


Information
Gross Area:

83 m2

Interior Area:

83 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

124

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Perballe Kompleksit Deliorgji, Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent