APARTAMENT 1+1 ME QIRA, GARDEN BUILDING RRUGA E KAVAJES! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 1+1 me vendodhje tek "Garden Building" nje godine elitare e cila siguron kushte maximale per nje jetese komode.

Kompleksi karakterizohet nga nje cilesi e larte ndertimi.

Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi sebashku me garderobe, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 11, ka planimetri te rregullt dhe siperfaqe prej 75 m2, eshte i mobiluar totalisht me nje arredim modern.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

75 m2

Interior Area:

75 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

11

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

348

Documentation:

In certification process


Location

Address: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

City: Tirana


Contact Agent