Apartament 1+1 Për Shitje në Golem, Durrës - 91650€ | 73.32 m² - Century 21 Albania
Description

Ky apartament 1+1 është për shitje në zonën e Golemit, Durrës, me një pamje të bukur nga kopshti dhe është i vendosur në katin e gjashtë të një ndërtese 7-katëshe.
• Sipërfaqe neto 61.10 m²
• Sipërfaqe bruto 73.32 m²
• Vendosur pranë plazhit, supermarketit, fushave të gjelbra dhe lloj lojërash për fëmijë
• Ka një garazh të brendshëm dhe parking
• Pishinë e përbashkët dhe ndriçim publik
• Ky apartament është ideal për ata që duan të jetojnë pranë detit dhe të gjitha shërbimeve të nevojshme
• Për më shumë informacion, na kontaktoni!


Information
Gross Area:

73 m2

Interior Area:

61 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

75

Documentation:

In certification process



Contact Agent