Apartament 2+1+2 për Shitje tek Shkëmbi I Kavajës ! - Century 21 Albania
Description

Ky është një apartament 2+1+2 në kat të 2-të tek Shkëmbi I Kavajës.
• Organizohet ne salle ndenje me kuzhine, 2 dhome gjumi ,2 tualete dhe nje ballkon .
• Sipërfaqe neto: 77.02m²
• Sipërfaqe bruto: 87.59 m²
• Apartamenti ndodhet në kat të 2-të të një ndërtese te re ne faze punimesh
• Ndodhet në zonën e qetë dhe të preferuar

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Information
Gross Area:

87 m2

Interior Area:

77 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

46

Documentation:

In certification process


Location

Address: Shkëmbi I Kavajës

City: Durrës


Contact Agent