Apartament 1+1 për Shitje tek Shkëmbi I Kavajës ! - Century 21 Albania
Description

Ky është një apartament 1+1 në kat të 4-të tek Shkëmbi I Kavajës.
• Organizohet ne salle ndenje me kuzhine,1 dhome gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon .
• Sipërfaqe neto: 64.37 m²
• Sipërfaqe bruto: 73.49 m²
• Apartamenti ndodhet në kat të 4-të të një ndërtese te re ne faze punimesh
• Ndodhet në zonën e qetë dhe të preferuar

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Information
Gross Area:

73 m2

Interior Area:

64 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

40

Documentation:

In certification process


Location

Address: Shkëmbi I Kavajës

City: Durrës


Contact Agent