SHITET NDERTESE 4 KATESHE + AMBIENT TEK STADIUMI !! - Century 21 Albania
Description

Shitet ndertesa 4 kateshe tek stadiumi me siperfaqe 363 m2.
Ndertesa eshte e organizuar me 4 kate.
Ne kate te 1 eshte ambient per biznes.
Ne kate te 2,3 jane apartamente te oragnizuara me dhome gjumi,kuzhine, banjo dhe dhome pritje.
Kurse ne kate te 4 eshte papaingo.

Ndertesa ndodhet ne nje lagje te qete dhe ka poste parkimi.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Information
Gross Area:

364 m2

Interior Area:

364 m2

Bedrooms:

3

Baths:

3

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Stadiumi

City: Durrës


Contact Agent