Commercial premises for rent on the edge of Kavaje Street! - Century 21 Albania
Description

Ne hyrje te Rruges se Bogdaneve jepet me qira ambient komercial me siperfaqe neto 243.6 dhe siperfaqe totale 264.5 m2.
Ambienti ka nje lartesi te konsiderueshme e cila te mundeson kthimin ne duplex me nje nje siperfaqe te shtuar prej 486 m2 .
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si qender biznesi , supermarket ,zyra , showroom , lounge etj
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !


Information
Gross Area:

265 m2

Interior Area:

244 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

101

Documentation:

In certification process


Location

Address: Rruga Bogdaneve, Sheshi Skënderbej (Qendër)

City: Tirana


Contact Agent