KOMUNA PARISIT, SHITET AMBIENT KOMERCIAL - Century 21 Albania
Description

Ambienti me siperfaqe 28m2, ndodhet ne katin 0 ,nje prej rrugeve me kryesore te Tiranes, me akses direkt ne rrugen kryesore.
Disponon fasade te madhe xhami dhe shume te dukshme.
Dyqani eshte nje mundesi shum e mire investimi, eshte i dhene me qira momentalisht.
Per me teper detaje jeni te lutur te me kontaktoni.


Information
Gross Area:

28 m2

Interior Area:

28 m2

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

145

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent