APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE RRUGES DRITAN HOXHA - Century 21 Albania
Description

Apartament ne shitje 2+1 me siperfaqe totale 104m2 dhe neto 87m2.
Organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

104 m2

Interior Area:

87 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

182

Documentation:

In certification process


Location

Address: Laprakë

City: Tirana


Contact Agent