Apartament 2+1 per Qira ne Astir! - Century 21 Albania
Description

Ofrojme apartament 2+1 per qira, ne zonen e Astirit tek kompleksi i fratarit.
Apartamenti ndodhet ne katin, 7 , pallat i ri i mirembajtur dhe me ashensor.
Kompeksi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme dhe facilitet qe zona ofron ne teresi.
Apartamenti ka hapesira te mjaftueshme dhe kushte komforte per kliente familjar.
Prona ofrohet e mobiluar sipas fotove te pasqyruara ne link.

Per informacone shtese apo vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

81 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

178

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Astiri

City: Tirana


Contact Agent