SHITET VILE 4-KATESHE NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 1!! - Century 21 Albania
Description

Shitet vile 4-kateshe ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 me siperfaqe 491.4m2. Organizohet nga dy ambiente ndenjeje, nje ambient gatimi, pese dhoma gjumi, pese tualete, oxhak, garderobe, lavanteri, jacuzzi, sauna, verande me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes, dy garazhde, kopesht me pishine, sistem filtrimi te ujit, sistem sigurie dhe kamera, shume i mire administruar, pjeserisht i komplentuar, i investuar rishtazi si parket druri cilesi e larte etj. Orientim Perfekt Jug-Lindje-Perendim duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale per gjate gjithe dites. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

491 m2

Interior Area:

461 m2

Land Area:

259 m2

Bedrooms:

5

Baths:

5

Living room:

2

Floor:

4

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1985

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit Residence

City: Tirana


Contact Agent