SHITET TOKE + SHTEPI NE SHIROKE - Century 21 Albania
Description

Century 21 Future ofron per shitje toke dhe shtepi ne Shiroke. Toka ka siperfaqe totale 1243 m2 nga kjo 154 m2 ndertese. Toka zoteron dokumentacion te rregullt dhe ndodhet ne qender te Shirokes. Per informacione me te detajuara jeni te mirepritur te na vizitoni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Information
Land Area:

1243 m2

Type:

House

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

3830

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Shirokë

City: Shkodër


Contact Agent