SHITET SHTEPI PRIVATE - TEPE, SHKODER - Century 21 Albania
Description

Century 21 Future ofron per shitje shtepi private ne lagjen Tepe. Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe eshte e organizuar ne 1 sallon , 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet, si dhe ka nje siperfaqe prej 100m2 si dhe oborr 100m2. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Information
Gross Area:

100 m2

Land Area:

200 m2

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

4396

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Tepe, Tepe

City: Shkodër


Contact Agent