SHITET BIZNES MINI MARKET TEK KOMUNA E PARISIT! - Century 21 Albania
Description

Mini marketi ndodhet ne nje nga zonat me te populluara, me nje levizshmeri te larte. Ky eshte nje biznes qe ka shume vite ne aktivitet,dhe fitime te kenaqshme, i konsoliduar ne treg. Ky eshte nje biznes familjar dhe poseduesit e ketij aktiviteti jane dhe pronaret aktual te ambientit. Ka bilance te rregullta dhe asnje detyrim tatimor te prapambetur per tu paguar. Bisnesi shitet kundrejt nje shume prej 50.000 euro dhe ambienti jepet me qira 600 euro ne muaj. Per cdo informacion dhe shoqerim ne prone na kontaktoni.


Information
Gross Area:

87 m2

Interior Area:

87 m2

Floor:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

3284

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent