SHITET VILE DHE TRUALL NE MARQINET, VORE! - Century 21 Albania
Description

Ne nje fshat ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster shitet nje vile dhe truall. Trualli ka nje siperfaqje prej 262 m2 ne te cilin eshte ndertuar nje vile dy kateshe me siperfaqe totale 217 m2. Vila ka shkalle te jashtme e cila ndan vilen ne dy apartamente te ndryshme. Secili kat organizohet ne nje dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, dhe 1 tualet. Ndertimet e brendshme te viles jane te paperfunduara qe mundeson perfundimin sipas deshires, cilesise, dhe shijeve te secilit. Prona gjithashtu ka dokumenta te rregullta hipotekore. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

217 m2

Interior Area:

217 m2

Land Area:

262 m2

Bedrooms:

6

Baths:

2

Living room:

2

Floor:

2

Type:

Villa

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

3199

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Marqinet, Vorë

City: Vorë


Contact Agent